SERWIS KOMPUTEROWY , NAPRAWA LAPTOPÓW , SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego klikając tutaj.   

Testy i recenzje

 1. Wybory Miss i Mistera Cyberpunk 2077 - głosujemy na najlepsze Wasze postacie z gry

  Kiedy graczom da się do ręki wirtualne narzędzia, są w stanie wyrzeźbić prawdziwe dzieła sztuki. Kreator postaci w Cyberpunk 2077 pozwala na wiele, dlatego zachęcamy do wspólnej, twórczej zabawy.
 2. Najbardziej oczekiwane gry 2021 roku na PC i konsole

  Wielu z ulgą pożegnało wysoce niefortunny rok 2020 i z nadzieją przegląda najlepsze (potencjalnie) gry 2021. Zwłaszcza, że w świecie wirtualnej rozrywki jest na co czekać. Oto nasi faworyci, którzy powinni zadebiutować w rozpoczynającym się roku!
 3. Hosting w chmurze zamiast tradycyjnego – warto dokonać zmiany

  Zwiększające się, a przez to trudne do określenia z góry zapotrzebowanie na zasoby sieciowe sprawia, że rozwiązania takie, jak tradycyjny hosting, stają się przeżytkami. Zastępują je skalowalne narzędzia oparte o technologię chmury obliczeniowej czyli CloudHosting w nazwa.pl
 4. Samsung Galaxy S21 - trzej królowie, czy potrójne rozczarowanie? Sprawdź

  Premiera telefonów Samsung Galaxy S21. Zaprezentowane zostały trzy nowe modele, które mają za zadanie podbić nasze serca w 2021 roku. Czy tak się stanie? Sprawdź co mają do zaoferowania i napisz swoją opinię.
 5. W końcu porządny i niedrogi monitor dla graczy z płaską matrycą IPS? Recenzja iiyama GB2470HSU

  Zrobić tanio dobry monitor to wbrew pozorom trudniejsze zadanie, niż może się wydawać. Iiyama tym czasem ponowie dowodzi, że w takich produktach czuje się najlepiej. Co więcej, wyłamuje się z trendu zakrzywiania monitorów dla graczy, co dodatkowo czyni ten monitor wyjątkowym.
 6. Laptopy ASUS z procesorami Intel Tiger Lake i GeForce RTX 3000 - a może to na nie czekaliście?

  Po prezentacji topowych modeli ROG, firma ASUS prezentuje kolejne nowe laptopy - tym razem z procesorami Core 11-tej generacji oraz GeForce RTX 3000.
 7. Prognoza pogody - najlepsze aplikacje pogodowe na Androida

  Oto najlepsze darmowe aplikacje pogodowe na telefon z Androidem. Niektóre mają piękne widżety, a inne stawiają na szczegółowe dane i funkcjonalność. Sprawdź jaką prognozę pogody na telefon warto zainstalować.
 8. Sprawdzamy jak działa GeForce Now i czy to lepszy streaming, niż Google Stadia

  Nie tylko Cyberpunk 2077 wymaga mocnego sprzętu, ale to między innymi ta gra sprawia, że gracze chętnie rozważają usługi streamingowe. Zarówno GeForce Now jak i Google Stadia są wygodnymi rozwiązaniami, ale różnią się na tyle, by znaleźć inne grupy odbiorców.
 9. Co to jest Signal? Porównanie z Messengerem

  Signal to darmowy komunikator internetowy na urządzenia mobilne oraz PC, który na tle konkurentów wyróżnia się przede wszystkim większą dbałością o prywatność użytkownika.
 10. Na to czekaliście - laptopy ASUS ROG z procesorami Ryzen 5000 i grafiką GeForce RTX 3000!

  ASUS nie bierze jeńców - prezentuje nowe laptopy nie tylko wyposażone w najnowsze procesory i karty graficzne, ale i konwertowalny model z zewnętrzną kartą GeForce RTX 3080!
TOP Google+