SERWIS KOMPUTEROWY , NAPRAWA LAPTOPÓW , SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego klikając tutaj.   

Testy i recenzje

 1. Gamingowy monitor to nie tylko podświetlenie LED

  Na przykładzie MSI Optix MAG274QRF-QD sprawdzamy, co (oprócz wielokolorowych LED) oferuje monitor przeznaczony przede wszystkim dla graczy.
 2. Outriders - 120 klatek na sekundę w 4K? Na luzie.

  Testujemy Outriders i sprawdzamy na jakie przyśpieszenie można liczyć po włączeniu DLSS. Oczywiście ta opcja jest dostępna dla posiadaczy kart GeForce RTX.
 3. Jaka drukarka do domu do 500 zł? TOP 10 drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych

  Wybraliśmy 10 najlepszych i najbardziej atrakcyjnych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych przeznaczonych do użytku domowego. Wśród nich znajdują się drukarki kolorowe i monochromatyczne, atramentowe i laserowe w cenach do 500 złotych.
 4. Moja nazwa.pl, czyli 24 lata działalności największego polskiego dostawcy usług hostingowych

  Spółka nazwa.pl obchodzi dzisiaj 24 lata swojej obecności na polskim rynku IT. Choć wszyscy znamy ją jako dostawcę usług hostingowych, dzisiejsza oferta firmy znacząco wykracza poza ten opis.
 5. Jak ustawić tło w Google Meet i Microsoft Teams?

  Zmiana tła w Microsoft Teams lub ustawienie rozmycia w Google Meet potrafią zmienić losy Twojej kariery zawodowej i pozycję w grupie.
 6. Zapadający zmrok i noc to fajny moment na zdjęcia - nawet jeśli robisz je telefonem

  Od kilku lat w telefonach pojawiają się funkcje wspomagające fotografowanie o zmroku i nocą. Te technologie stopniowo migrują z droższych do tańszych konstrukcji, co sprawia że praktycznie każdy może cieszyć się nocnymi fotografiami. No prawie każdy.
 7. Najlepszy smartfon do 1500 złotych? Najnowszy Redmi Note jest świetny

  Redmi Note 10 Pro wart polecenia smartfon do 1500 złotych. Ma ekran AMOLED z odświeżaniem 120 Hz, ale lista jego atutów okazuje się dużo dłuższa, a w tym tekście możecie się o tym przekonać.
 8. 40 lat temu po raz pierwszy wahadłowiec NASA poleciał na orbitę

  Dwunasty kwietnia to ważna data dla eksploracji kosmosu. 60 lat temu Jurij Gagarin jako pierwszy człowiek poleciał w Kosmos, a 40 lat temu wahadłowiec Columbia rozpoczął pamiętną misję STS-1 i erę lotów na orbitę Ziemi za pomocą pojazdów wielokrotnego użytku.
 9. Myślisz, że tryb ręczny aparatu daje korzyści tylko we flagowych telefonach? To się mylisz

  Coraz trudniej uzasadniać jest zakup drogiego telefonu ze względu na aparaty cyfrowe. Dobrym przykładem jest realme 8 Pro, który wbrew pozorom zadowoli niejednego entuzjastę smartfonowej fotografii cyfrowej. W przypadku amatora sprawi, że będzie on “w dobrych rękach”.
 10. Popraw swój Reflex z kartami NVIDIA GeForce!

  Co to jest NVIDIA Reflex? Nieważne czy jesteś zawodowym e-sportowcem, czy po prostu lubisz rozgrywki sieciowe - ta technologia można poprawić Twoje wyniki. Czym jest i jak działa NVIDIA Reflex?
TOP Google+