SERWIS KOMPUTEROWY , NAPRAWA LAPTOPÓW , SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego klikając tutaj.   

Testy i recenzje

 1. Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A50EU i Plasmacluster, czyli śmierć wirusom!

  Test oczyszczacza powietrza Sharp KC-A50EU, czyli jonizatora powietrza, filtru HEPA i nawilżacza w jednym. Kurz, alergeny, smog, bakterie, a nawet wirusy muszą uznać wyższość technologii!
 2. Lekka, z konkretnym wkładem i kuszącą ceną myszka DM6 Holey

  DM6 Holey to ultralekka myszka gamingowa, którą kupimy za niewielkie pieniądze. Na szczególną uwagę zasługuje wykorzystanie topowego sensora Pixart PMW3360 oraz wytrzymałych przycisków Huano. Sprawdzamy, czy jest, do czego się doczepić.
 3. Czy GeForce RTX 3070 da radę nowemu COD z ray-tracingiem?

  Testujemy kartę graficzną Inno3D GeForce RTX 3070 ICHILL X3 i musi się ona sprawdzić w Call Of Duty: Black Ops Cold War. Włączamy ray-tracing i nie dajemy żadnych forów!
 4. Sprezentuj sobie lepszy dźwięk z TV. Oto soundbar z dobrym basem

  Samsung Q70T to soundbar, który podniesie jakość, moc i głośność dźwięku z Twojego telewizora, konsoli i telefonu. Gratka dla miłośników głębokiego, miękkiego basu i czystego, przestrzennego dźwięku.
 5. Jaką postać wybrać na początek gry w League of Legends

  Jeśli uznałeś, że nadszedł dobry moment, by zacząć zabawę z kultowym League of Legends, możesz być w tej chwili trochę przytłoczony liczbą postaci do wyboru . Pomagamy więc okroić tę masę bohaterów do kilku, którzy świetnie sprawdzą się na samym początku zabawy.
 6. Smartfon za 2500 zł to flagowiec, który ma sens

  Nie trzeba wydawać fortuny, by mieć szybki, wydajny i funkcjonalny flagowy smartfon. Wystarczy około 2500 zł - tyle kosztuje Xiaomi Mi 10T Pro. On nie aspiruje do miana flagowca. On jest flagowcem. Oto dlaczego warto się nim zainteresować.
 7. Najlepszy smartwatch dla kobiety – ranking 2020

  Jaki smartwatch jest najlepszy dla kobiety? Funkcjonalny, szybki, dobrze wykonany, a do tego ładny i dość mały. Nowoczesny smartwatch, ale w damskim stylu. W tym rankingu znajdziesz pięć smartwatchy dla kobiet. Mają różne ceny, wygląd i możliwości, ale wszystkie są warte zakupu.
 8. Maksymalna moc przy maksymalnej elegancji – recenzja Razer Blade Pro 17

  Razer słynie z produktów, w których dopieszczono każdy szczegół i najnowszy Blade Pro 17 tej reguły nie łamie. Jeżeli jakikolwiek laptop z Windowsem może konkurować z produktami Apple w kwestii jakości i designu (oraz ceny…), to będzie to właśnie ten model. Pora to zweryfikować!
 9. Atrakcyjny cenowo telefon to nie gigaherce, a bateria i aparycja

  Na przykładzie Huawei P smart 2021 zastanawiamy się nad cechami niedrogiego telefonu, które w największym stopniu uczynią go w naszych oczach udanym zakupem.
 10. Polecane tablety do 600 - 700 zł. TOP 5

  5 dobrych tabletów do 700 zł, które sprawdzą się w czasie nauki, jak i obsługi prostych aplikacji i multimediów. Znajdziesz tu modele z systemem Google Android, z łącznością Wi-Fi oraz Wi-Fi + 4G LTE.
TOP Google+