SERWIS KOMPUTEROWY , NAPRAWA LAPTOPÓW , SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego klikając tutaj.   

Testy i recenzje

 1. Projektor Acer H7850 - z płynnym obrazem za pan brat

  4K obecne jest w wielu produktach ACER, laptopach, monitorach i... domowych projektorach DLP. Czy jest też ich silną stroną? A może jest jeszcze coś innego, co czyni projektor H7850 wartym uwagi? Sprawdzamy to.
 2. Najgorętsze gry I połowy 2018 roku

  Umarł król, niech żyje król! Tak chciałoby się zakrzyknąć i w gamingowym świecie, bo najgorętsze gry I połowy 2018 roku zapowiadają kontynuację wyśmienitej passy z ostatnich miesięcy.
 3. Polecane tablety do 1000 zł | TOP 10

  Jaki jest najlepszy tablet do 1000 zł? Polecamy 10 opłacalnych modeli wyróżniających się funkcjonalnością, stylistyką lub wydajnością. Znajdziecie tutaj zarówno tablety z Androidem, jak i Windowsem dobre do oglądania filmów i prostych gier. Część z nich ma łączność 4G LTE lub 3G.
 4. Meizu EP52 – najwygodniejsze słuchawki sportowe jakie znam

  Meizu EP52 to najnowsza generacja bezprzewodowych słuchawek dla aktywnych użytkowników od chińskiego producenta. Poprawiono tutaj praktycznie wszystko – jakość dźwięku, wygląd, ale przede wszystkim ergonomię i wygodę użytkowania. Także ich cena jest bardzo atrakcyjna.
 5. Drodzy koledzy, skąd taka ściema z tą ścianą?

  Na ostatnich targach CES Samsung przedstawił ekran o nazwie The Wall. Napisano o nim wiele: zarówno prawd, półprawd oraz, niestety, bzdur.
 6. Jaka niszczarka do biura? TOP 5

  Polecamy pięć ciekawych modeli niszczarek dla małych firm i osób prowadzących jednoosobową działalność. Doskonałej jakości urządzenia przybiurkowe, które szybko i sprawnie poradzą sobie z niszczeniem nawet dużej ilości dokumentów.
 7. Tani tablet do 500 zł

  Jaki tani tablet do 500 zł kupić? Zobacz 10 najciekawszych urządzeń w bardzo niskiej cenie, jakie znaleźliśmy dla Ciebie w polskich sklepach.
 8. 10 najlepszych darmowych programów do testowania i diagnostyki sprzętu

  Co znajduje się w naszym komputerze i w jakim jest stanie? Informacji dostarczą programy do diagnostyki i testowania sprzętu. Przedstawiamy 10 najlepszych.
 9. Polecane płyty główne pod procesory Intel

  Zastanawiasz jaką płytę główną dla procesora firmy Intel kupić? W cyklu TOP 10 polecamy wyróżniające się lub najbardziej opłacalne w zakupie modele na rynku.
 10. MEE Audio Connect Matrix 3 - słuchawki Bluetooth do TV i smartfona

  MEE Audio Matrix 3 to słuchawki Bluetooth które mogą przesłać dźwięk bezprzewodowo z telewizora, monitora, telefonu, tabletu, smartfona i komputera. W zestawie otrzymujemy nadajnik Bluetooth, który podłączymy nawet do starszego telewizora przez wyjście 3,5 mm, RCA lub światłowód.
TOP Google+