AVAGO Lenovo AFBR-709SMZ-IB8 10GBASE FC SFP+ SR 850nm 46C3448 46C3449

35.00 

Brak w magazynie

SKU: 15220127020 Kategorie: ,

Opis

15220127020

Wkładka Lenovo SFP+ FTLX8574D3BCLBN1 do Mellanox Connectx-3

Specyfikacja :

  • Marka: Lenovo
  • Model: FTLX8574D3BCLBN1
  • FRU P/N: 46C3449
  • Prędkość: 10Gbit
  • Interfejs: SFP+ SR
  • Typ: 850nm

zdjęcie poglądowe

Informacje dodatkowe

EAN (GTIN)

5712505160497

Kod producenta

46C3449

Producent

HP

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „AVAGO Lenovo AFBR-709SMZ-IB8 10GBASE FC SFP+ SR 850nm 46C3448 46C3449”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *